Firsatballa Hoşgeldiniz

Email:info@firsatball.com

Kenzo

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Kenzo Amour Edp Kadın Parfüm 80 ml.

Kenzo Amour Edp Kadın Parfüm 80 ml.

839,00TL

Üst Nota: Bergamot, Kişniş, Kakule Kalp Nota: Yasemin, Gül, Frezya Temel Nota: Tolu balsam, Sedir, Labdanum Siz de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için , parfümü almak istiyorsanız, mağazamızdan bütçenize en uygun , parfümü alabilirsiniz. Almak istediğiniz , parfümü hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak veya e posta gönder..

Kenzo Flower by Kenzo Edp Kadın Parfüm 50 ml.

Kenzo Flower by Kenzo Edp Kadın Parfüm 50 ml.

899,00TL

Üst Nota: Greyfurt, Nane, Limon Kalp Nota: Zencefil, Sardunya, Baharatlı Notalar Temel Nota: Sedir, Vetiver Siz de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için , parfümü almak istiyorsanız, mağazamızdan bütçenize en uygun , parfümü alabilirsiniz. Almak istediğiniz , parfümü hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak veya e posta gönde..

Kenzo Flower by Kenzo Edt Kadın Parfüm 50 ml.

Kenzo Flower by Kenzo Edt Kadın Parfüm 50 ml.

819,00TL

Üst Nota: Şakayık, Yasemin, Ambroksan, Ambergris Kalp Nota: Temel Nota: Siz de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için , parfümü almak istiyorsanız, mağazamızdan bütçenize en uygun , parfümü alabilirsiniz. Almak istediğiniz , parfümü hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak veya e posta göndererek aklınıza takılan tüm soruları..

Kenzo Flower Tag Edt Kadın Parfüm 50 ml.

Kenzo Flower Tag Edt Kadın Parfüm 50 ml.

918,00TL

Üst Nota: Mandalina, Bergamot, Domates Yaprakları, Cassis Kalp Nota: Karabiber, Gül Temel Nota: Patchouli, Sandal Ağacı, Odunsu Notalar Siz de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için , parfümü almak istiyorsanız, mağazamızdan bütçenize en uygun , parfümü alabilirsiniz. Almak istediğiniz , parfümü hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız çağrı merkezimizi ..

Kenzo Jungle Edp Kadın Parfüm 100 ml.

Kenzo Jungle Edp Kadın Parfüm 100 ml.

499,00TL

Üst Nota: Greyfurt, Kakule tohumu, Biberiye, Sedir yaprağı Kalp Nota: Sünbülteber, Ylang ylang, Olibanum Temel Nota: Atlas sedir, Vetiver, Deri, Süet, Odunsu Siz de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için , parfümü almak istiyorsanız, mağazamızdan bütçenize en uygun , parfümü alabilirsiniz. Almak istediğiniz , parfümü hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsa..

Kenzo Leau Par Kenzo Edt Kadın Parfüm 100 ml.

Kenzo Leau Par Kenzo Edt Kadın Parfüm 100 ml.

385,00TL

Üst Nota: Jamaikalı Karabiber, Mor Frezya Kalp Nota: Hibiscus, Yasemin, Bulgar Gülü Bazları Temel Nota: sedir ağacı, Sandal ağacı, Tütsü Siz de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için , parfümü almak istiyorsanız, mağazamızdan bütçenize en uygun , parfümü alabilirsiniz. Almak istediğiniz , parfümü hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız çağrı merkezimizi..

Kenzo World Edp Kadın Parfüm 75 ml.

Kenzo World Edp Kadın Parfüm 75 ml.

789,00TL

Üst Nota: Bergamot, Gül tomurcuğu, Neroli Kalp Nota: Yasemin, Tuberose, Gardenya Temel Nota: Sedir, Sandal Ağacı, Misk Siz de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için , parfümü almak istiyorsanız, mağazamızdan bütçenize en uygun , parfümü alabilirsiniz. Almak istediğiniz , parfümü hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak veya e p..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)